Jan Boluminski

Jan Boluminski

Jan Boluminski jest założycielem i Prezesem Client Vela. Po studiach na kierunku ekonomii inżynieryjnej oraz po ukończeniu programu „International Business Linkage Program” na Uniwersytecie w Helsinkach pracował jako asystent na Wydziale Międzynarodowego Zarządzania Innowacjami na Uniwersytecie w Bernie w Szwajcarii.

W 1996 r. rozpoczął pracę w jednej z wiodących firm doradczych w Europie - Roland Berger Strategy Consultants – kierując licznymi projektami w zakresie strategii i finansów dla międzynarodowych koncernów. W 1998 r. Jan Boluminski przejął odpowiedzialność za działy marketingu, operations, obsługi klienta oraz IT w firmie Loyalty Partner
w Monachium, która jest twórcą i operatorem wielobranżowego programu lojalnościowego Payback.

Wykorzystując zdobyte doświadczenia, Jan Boluminski założył w czerwcu 2001 r. firmę konsultingową Client Vela GmbH. Poza pracą w firmie, Jan Boluminski prowadzi liczne wykłady dotyczące CRM zarówno w Niemczech jak i zagranicą. Jest również członkiem zespołu oceniającego Welcome O1 (międzynarodowe warsztaty poświęcone e-commerce) oraz posiada certyfikat „Systematic Coach”  przyznany przez Instytut Badań Ekonomicznych w Monachium.

 

HyperLink HyperLink HyperLink
  Polityka prywatności Nota prawna Mapa serwisu © 2009 Client Vela Sp. z o.o.