CRM-Outsourcing / CRM on Demand

Na życzenie możemy przejąć od Państwa operacyjne zarządzanie całym procesem CRM, co pozwoli Państwu skoncentrować się na swoich zasadniczych czynnościach biznesowych. Poprzez oddelegowanie wszystkich lub niektórych procesów CRM w ręce Client Vela, uzyskują Państwo większą elastyczność. W ten sposób stworzymy dla Państwa fundament dla kompleksowego zarządzania relacjami z klientem.

Możemy prowadzić dla Państwa program lojalnościowy lub klub dla klientów. Oferujemy wszechstronny system IT do zarządzania marketingiem interakcyjnym (DialogWorld), przeprowadzamy wielokanałowe kampanie oraz zarządzamy marketingowymi bazami danych.

Wspólnie z firmami partnerskimi przeprowadzamy wszystkie procesy zarządzania klientami od A do Z, jak wpisywanie danych, administracja, archiwizacja, eksport/import danych, data mining, raportowanie, zarządzanie bazami adresowymi, zarządzanie aplikacjami w systemie ASP, zarządzanie systemami IT, zarządzanie danymi (np. wysyłka materiałów do POS, pakiety powitalne, karty klubowe i stałego klienta, promocje, pakiety bonusowe i logistyka materiałów reklamowych).

Jesteśmy specjalistami w zakresie CRM z długoletnim doświadczeniem i renomowanymi referencjami, takimi jak Aral (BP Deutschland), Renault, Metro, Cartier i szeregiem firm z branży finansowej (np. DEVK, Victoria).

Aby dowiedzieć się więcej o outsourcingu CRM, prosimy o kontakt.

 
HyperLink HyperLink HyperLink
  Polityka prywatności Nota prawna Mapa serwisu © 2009 Client Vela Sp. z o.o.