Nasza misja

Jesteśmy firmą konsultingową i usługową w dziedzinie zarządzania relacjami z klientami (CRM). Ze względu na ścisłą specjalizację, zdobyliśmy większą i głębszą wiedzę w tym obszarze biznesowym niż większość klasycznych firm konsultingowych, które obejmują wiele różnych zakresów usług.

W naszym rozumieniu CRM powinien charakteryzować się przede wszystkim: kompleksowością, elastycznością i orientacją na mierzalny sukces.

Kompleksowość oznacza, że nie oferujemy rozwiązań oderwanych od całokształtu działalności biznesowej, lecz podchodzimy do problematyki całościowo, wybiegając poza jednostkowe obszary i działy firmy. Pomimo, że pojedyncze działania mogą w krótkim czasie pomóc w zwiększeniu wyników i wydajności, to rozumiemy CRM jako zintegrowaną koncepcję, która w sposób długofalowy wpływa pozytywnie na rozwój i zyskowność firmy.

Elastyczność oznacza, że możliwa jest niezależna realizacja jasno zdefiniowanych projektów w poszczególnych działach organizacji w różnych terminach. “Think big, start small”. Wdrożenie całościowej koncepcji poprzez częściowe projekty przynosi naszym klientom wiele korzyści: skuteczne zarządzanie projektem, przejrzysta struktura kosztów, szybka kontrola wyników oraz podział zadań na większą liczbę osób.

Orientacja na sukces znaczy dla nas przede wszystkim to, że każde działanie dedykowane jest konkretnemu celowi. Dostarczamy mierzalne wyniki, stojąc ponad często spotykaną „przepaścią” pomiędzy strategią a realizacją. Zawsze dążymy do osiągnięcia celów w ramach ustalonych terminów i budżetów. 

CRM nie stanowi dla nas celu samego w sobie. Nigdy nie zapominamy o zyskowności projektu dla naszego klienta.

Wiedzę przekazują naszym klientom wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem koncepcyjnym i praktycznym. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli jak najlepiej poinformowani w zakresie CRM, dlatego kładziemy duży nacisk na  jak najszerszy dostęp do źródeł informacji dla pracowników.

Wielu naszych klientów już to doceniło. Przekonajcie się Państwo również sami.

 
HyperLink HyperLink HyperLink
  Polityka prywatności Nota prawna Mapa serwisu © 2009 Client Vela Sp. z o.o.