Kompetencje

Client Vela to profesjonalny partner usługowy w dziedzinie zarządzania relacjami z klientami/CRM. Wspieramy naszych klientów w dążeniu do skutecznego CRM poprzez konsulting strategiczny, planowanie procesów i wdrożenie rozwiązań informatycznych. Zachowując bardzo pragmatyczny styl pracy, przygotowujemy koncepcje dla pozyskiwania i utrzymania klientów, zwiększania ich wartości, oraz prowadzenia dialogu z klientem.

Wykorzystaliśmy nasze doświadczenie z wielu projektów do stworzenia własnych rozwiązań informatycznych z zakresu CRM i marketingu interakcyjnego.

CRM rozumiemy jako koncentrację całego przedsiębiorstwa na klientach w celu budowy i zarządzania skutecznymi relacjami ze swoimi klientami i zwiększenie przez to wartości firmy. CRM jest zintegrowaną i całościową koncepcją, która w sposób długotrwały wpływa na procesy oraz organizację firmy.

Profesjonalny CRM może zwiększyć przychody, wyniki finansowe i poziom satysfakcji klientów, wpłynąć na optymalizację procesów i zmniejszyć koszty. Niech Państwo przekonają się sami – zapraszamy.

 
HyperLink HyperLink HyperLink
  Polityka prywatności Nota prawna Mapa serwisu © 2009 Client Vela Sp. z o.o.