Oliver Jentzsch

Oliver JentzschOliver Jentzsch jest Partnerem odpowiedzialnym za dział konsultingu w Client Vela.

Po ukończeniu studiów na kierunku zarządzania na Uniwersytecie w Augsburgu, Olivier Jentzsch rozpoczął karierę jako asystent Dyrektora Zarządzającego w firmie doradztwa IT Sercon (SerCon | Service & Consulting, an IBM Company, Monachium).

Po rocznej pracy w Sercon dołączył do dolphin Group, firmy specjalizującej się
w doradztwie SAP, której był współzałożycielem. W 1999 r. rozpoczął pracę na stanowisku Kierownika Działu w Agamus Consult w Sternbergu, obsługując głównych graczy niemieckiego rynku motoryzacyjnego (m.in. BMW). Przed dołączeniem do zespołu Client Vela, Olivier był współzałożycielem i CTO senasto AG, operatora systemu elektronicznych zamówień publicznych niemieckiej opieki zdrowotnej.

Olivier posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie konsultingu biznesowego.
W swojej dotychczasowej karierze doradzał wielu firmom w obszarach technologii informatycznych, zarządzania projektami, analizy systemów IT, re-engineeringu procesów biznesowych oraz zarządzania zmianą. Obecnie rozwój swojej kariery skupił wokół obszaru zarządzania relacjami z klientami gdzie angażuje się we wszystkie aspekty kompleksowego CRM oraz programów lojalnościowych.

HyperLink HyperLink HyperLink
  Polityka prywatności Nota prawna Mapa serwisu © 2009 Client Vela Sp. z o.o.